murat bozun hayatı

HEM YAKIŞIKLI…HEM ÇEKICI…

HEM KARIZMATIK…HEM DE IYI BIR SES…

 Yakışıklı, çekici, karizmatik, iyi bir ses... Ama o 'Mecnun Olamıyor.' İşte Murat Boz... Önümüzdeki günlerde 'Aşkı Bulamam Ben' isimli single çalışmasıyla ortalığı kasıp kavurmaya hazırlanan Murat Boz'u aslında hepimiz yakınen tanıyoruz.

Yıllardır Tarkan'ın vokalistliğini yapan Murat Boz 'artık sıra bende' diyor. Bugüne kadar birçok reklam müziği seslendiren, Hepsi grubuyla 'Yalan' isimli parçalarında düet yapan ve kendini bugünlere hazırlayan Murat Boz, karşımıza ilk olarak Stardium/Sariev etiketi altında piyasaya sürülecek olan single çalışması 'Aşkı Bulamam Ben' ile çıkıyor. Söz ve müziği Nil Karaibrahimgil imzalı 'Aşkı Bulamam Ben' in aranjesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait. Ayrıca single çalışmasında iki adet de remix versiyonu bulunan 'Aşkı Bulamam Ben', yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Murat Boz single çalışmasının ilk video klibini 'Aşkı Bulamam Ben' isimli çıkış parçasına çekti. Video klibinde Türkiye’nin en iyi yönetmenlerinden 'Süleyman Yüksel' ile çalıştı. Klipte Murat Boz’a üç Brezilya’lı ve üç tanede Çekoslavak model eşlik etti. Çekimleri on dört saat süren video klip için seçilen mekan Film Sokağı Stüdyoları oldu.

Single çalışmasından kısa bir süre sonra Stardium Muzik/Sariev etiketi altında albüm çalışmasını da piyasaya sürecek olan Murat Boz, çok heyecanlı. Albümünde Türkiye’nin önde gelen müzisyenleriyle çalışan Murat Boz ayrıca kendi imzasını taşıyan parçaları da yorumladı. 

 

 

 

 

Gözümüz aydın! Aranan pop yıldızı bulundu

Seyretmemiş genç arkadaşlarımız da vardır belki:

Mickey Rourke’un boks ringlerinde ağzını burnunu dağıttırmadan ve yüzüne acayip estetik operasyonlar yaptırmadan önce "Analar
neler doğuruyor" şeklinde iç geçirten seksapeliyle gönüllerimizi fethettiği 9 Buçuk Hafta filminin en akılda kalan sahnelerinden biri, yine insanın zihnine "Bu kadınsa biz neyiz, biz kadınsak bu yaratığın türü ne?" sorusunu düşüren güzelliğiyle Kim Basinger’ın, ruh hastası manitaya (Mickey Rourke’a) striptiz yaptığı sahnedir.

O sahnede fonda, Joe Cocker’ın söylediği "You can leave your hat on" isimli, sözlerini "Onu da çıkar bunu da çıkar, çok istiyorsan şapkan üzerinde kalabilir bebek" şeklinde özetleyebileceğimiz şarkı çalar.

Allah biliyor ya, Murat Boz’un "Aşkı Bulamam Ben" adlı şarkısının klibini izlerken, bir yandan da kafamda Joe Cocker’ın sesi yankılanıyor.

Hey maşallah diyerek girelim lafa ve "şimdi de iyi haberler" sunumu yapan mutlu anchorwoman edasıyla devam edelim: Gözümüz aydın, aranan yeni pop yıldızı bulundu!

Ki, gayet de ortalarda, piyasadaymış, kayıp filan değilmiş esasında. Müzik camiasının iyi saklanmış sırrıymış Murat Boz meğer. Hoş, iyi saklanmış dedik ama şanı Shakira’nın kulağına kadar da gitmiş gerçi... Türkiye’ye konsere geldiğinde, Murat Boz’u özel olarak istemiş. (Abla ağzının tadını biliyor velhasıl...)
 

 

Murat Boz

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !